Kosmetyki dla niemowląt

W trosce o Twoje dziecko nasz sklep dysponuje szerokim wyborem kosmetyków dla niemowląt. Sprzedajemy kosmetyki, które można stosować już od pierwszych chwil dziecka.
Pielęgnacja niemowląt zajmuje niemal cały dzień (niejednokrotnie także i noc, wiedzą o tym dobrze wszyscy rodzice ;-)).

Nowoczesne środki higieny zapewniają i komfort i szybkość w trosce o małe dziecko. Jeszcze kilka lat temu nie było mowy o pieluszkach Pampers, oliwce Bambino, czy płynie Nivea do kąpieli niemowlaka. Nie podrażniają i nie powodują uczuleń, na dodatek wydają przyjemy i lubiany przez dzieciaki zapach. Są zatwierdzone przez Polski Związek Higieny i posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Sprzedajemy kosmetyki firmy Avent, Bubchen (wodoodporna pianka), Bambino (oliwka, chusteczki pielęgnacyjne, chusteczki wielofunkcyjne), Nivea, Chicco, Linomag, Sudocrem (krem na podrażnienia), Skarb Matki, Sanosan.

Przede wszystkim przyszli rodzice muszą wyposażyć się w pielęgnacyjne oliwki z witaminą F, które łagodzą podrażnienia i nawilżają skórę niemowlaka. Na pieluszkowe zapalenie skóry odpowiedni jest krem antyseptyczny, właściwy też na trądzik niemowlęcy, odparzenia i odleżyny. Przed wyjściem na spacer w słoneczny dzień trzeba tez dbać o delikatną skórę twarzy bobasa – krem na słońce przeciw promieniom UVA i UVB będzie tu najlepszym rozwiązaniem. Częste mycie dziecka zmusza także do zakupu żelu lub płynu hipoalergicznego do kąpieli i mycia włosów, wytwarza delikatną, łagodna piankę, nie podrażnia. Z kolei nasączone chusteczki Nivea Baby przeznaczone są do oczyszczania i nawilżania skóry, pupki niemowlaka.